Pavlo Parubochyi PhotographerPavlo Parubochyi Photographer
Професійний фотограф з України

Павло Парубочий

Для мене фотографія була давнім захопленням, і з часом вона стала невід’ємною частиною мого життя. Я не виділяю себе як весільний, портретний, ландшафтний і т.д. фотограф, я знімаю все, що мені подобається, що мене надихає, те, що я бачу в світі. І головне те, що отримую від цього задоволення, адже працюю для себе в першу чергу.

Творчість у кожного своя, у всіх роботах насамперед відображається автор. Так і в моїх фотографіях завжди можна побачити частинку мене і мого світогляду. Іноді це реалістична, іноді сюрреалістична передача емоцій і моментів людського життя.

У своїй творчості я завжди перебуваю у пошуку чогось нового, того, що передасть моє бачення на фотографії, і цей пошук не знає кінця, адже тільки розвиваючись можна вдосконалюватися, а досконалості ніколи немає меж.

Територіально, я знаходжусь у місті Лубни Полтавської області, але залюбки працюю на виїзді по всій території України та за її межами.

Я щиро вдячний вам за відвідування мого сайту, сподіваюся, вам сподобалися мої роботи. Якщо у вас виникли питання або зауваження, будь ласка, звертайтеся, буду радий на них відповісти.